Piksel
Sześciomiesięczny Piksel szuka cudownej rodziny, która obdarzy go miłością. Chłopczyk ma wiele energii i chętnie korzysta z każdej okazji do zabawy z człowiekiem lub z drugim psiakiem. W domu tymczasowym uczy się czystości i korzysta z podkładów. Zostając sam w domu nie niszczy rzeczy. Jest niewielkim 3,5 kg psiakiem. Czeka go, nauka chodzenia na smyczy. Darzy zaufaniem ludzi i chce z nim współpracować. Szybko się uczy, jest mądry, wesoły i sprytny. Lubi przytulanie i bliskość człowieka. Piksel nieco przypomina z wyglądu pinczera miniaturkę i zachowuje się jak „rasowy” pinczer. Przedstawiciele tej rasy mają wiele zalet i są cenionymi stróżami domów. Pinczery są bardzo czujne i reagują szczekaniem podejrzane ruchy i dźwięki. Jeśli ktoś miał do czynienia z pinczerami miniaturowymi, to zakocha się w tym psiaku. Dla Piksela świetnym rozwiązaniem będzie dom z drugim psiakiem. Będzie uroczym psem rodzinnym, jednak jest odpowiednim towarzyszem dla nieco starszych dzieci, takich 10+. Przyszła rodzina musi mu zapewnić odpowiednią dawkę ruchu i zabawy, tak aby nie miał czasu na nudę. Warto pamiętać, że to jeszcze szczenię, które należy nauczyć zasad obowiązujących w domu. Jest odrobaczony, 27.03 zostanie zaszczepiony i dopiero po tym terminie będzie możliwość jego adopcji. Serdecznie zapraszamy do poznania Piksela, który przebywa w domu tymczasowym w Poznaniu. Zanim dokonamy wyboru rodziny dla Piksela złożymy chętnym wizytę. Warunkiem adopcji jest podpisanie stosownej umowy.  
Jogi
Jogi to energiczny ośmiomiesięczny chłopiec, który szuka swojego domku i kochającej rodzinki. W domu tymczasowym uczy się czystości i korzysta z podkładów. Zostając sam w domu nie niszczy rzeczy. Jest niewielkim 3,5 kg psiakiem. Czeka go nauka chodzenia na smyczy. Jak przystało na szczeniaka jest wesoły i skory do zabawy, lubi inne pieski. Darzy zaufaniem ludzi i chce z nim współpracować. Szybko się uczy, jest mądry, wesoły i sprytny Zdecydowanie jest to piesek który pragnie bliskości człowieka. Jest kochanym małym rojbrem. Będzie uroczym psem rodzinnym. Przyszła rodzina musi mu zapewnić odpowiednią dawkę ruchu i zabawy, tak aby nie miał czasu na nudę. Warto pamiętać, że to jeszcze szczenię, które należy nauczyć zasad obowiązujących w domu.
Jogi jest odrobaczony, 23.03 zostanie zaszczepiony i dopiero po tym terminie będzie możliwość jego adopcji. Serdecznie zapraszamy do poznania chłopca, który przebywa w domu tymczasowym w Poznaniu. Zanim dokonamy wyboru rodziny dla Jogiego złożymy chętnym wizytę. Warunkiem adopcji jest podpisanie stosownej umowy. 
Jeżynka i Malinka
Jeżynka i Malinka to energiczne siedmiomiesięczne dziewczynki, który szuką swojego domku i kochającej rodzinki. W domu tymczasowym uczą się czystości i korzysta z podkładów. Są niewielkimi 3,5 kg szczeniakami. Czeka je nauka chodzenia na smyczy. Jak przystało na szczeniaki są wesołe i skore do zabawy. Darzą zaufaniem ludzi i chcą z nim współpracować. Szybko się uczą, są mądre, wesołe. Zdecydowanie są to suczki, które pragną bliskości człowieka. Przyszła rodzina musi im zapewnić odpowiednią dawkę ruchu i zabawy, tak aby nie miały czasu na nudę. Warto pamiętać, że to jeszcze szczeniaki, które należy nauczyć zasad obowiązujących w domu.
Są odrobaczone, 26.03 zostaną zaszczepione i dopiero po tym terminie będzie możliwość adopcji. Serdecznie zapraszamy do poznania dziewczynek, które przebywają w domu tymczasowym w Poznaniu. Zanim dokonamy wyboru rodziny złożymy chętnym wizytę. Warunkiem adopcji jest podpisanie stosownej umowy.