Fundacja Kraina Zwierząt powstała z miłości do zwierząt i z wiary, że dzięki potędze ludzi o dobrych sercach można zmienić na lepsze los wielu skrzywdzonych, chorych i porzuconych istot. Zajmujemy się zwierzętami, bo one są zupełnie zależne od woli i działań człowieka. Pragniemy ratować przed śmiercią te stworzenia, które zostały skazane na rzeź.

Pod naszą opieką znajdują się konie, krowa i psy. Dzięki pomocy wielu ludzi udało nam się uratować przed śmiercią w rzeźni konie, którym nikt inny nie chciał dać żadnych szans. Krowa została przez nas wykupiona na targu, gdy już zamierzano wprowadzać ją na trap rzeźnickiego TIRA. Psy dostały się pod naszą opiekę, bo człowiek wyrzucił je z samochodu przy ruchliwej ulicy. Te zwierzęta zostały przez ludzi głęboko skrzywdzone. Potrzebują teraz ogromnych pokładów dobra i miłości. Chcemy, aby nasi podopieczni już nigdy nie zaznali samotności i nie byli narażeni na bezdomność. Pragniemy zapewnić im bezpieczne i szczęśliwe życie w odpowiednich warunkach.

Nasze konie nie będą wykorzystywane do żadnej pracy, bo w przeszłości pracowały bardzo ciężko. Resztę swoich dni spędzą z nami. Zapewniamy im dobrej jakości paszę, witaminy, opiekę weterynaryjną oraz kowala. Dokładamy wszelkich starań, aby mogły na nowo zaufać człowiekowi i odzyskać dobrą kondycję psychiczną. Teraz czują się kochane, są wolne i szczęśliwe.

Nasza Fundacja stara się również udzielać pomocy osobom posiadającym zwierzęta, które na skutek przeciwności losu znalazły się w trudnej sytuacji życiowej lub finansowej. Będziemy w miarę naszych możliwości dostarczać im karmę i podejmiemy próbę dofinansowywania zabiegów sterylizacji oraz kastracji dla ich podopiecznych. W trudnych przypadkach postaramy się pomóc w szukaniu nowych domów dla najbardziej potrzebujących ze zwierząt.

Zajmujemy się także uświadamianiem i edukowaniem dzieci w zakresie odpowiedzialności,  jaką wiąże się z opieki nad zwierzętami.

Fundacja Kraina Zwierząt włącza się w akcje, które mają na celu zmianę i poprawę sytuacji zwierząt w naszym kraju. Naszym celem jest także zmiana regulacji prawnych obecnie obowiązujących w tym zakresie.

Misja, Wasze cele itp.