Nasz azyl odwiedzili Wolontariusze @Fundacji Citi Handlowy im. L. Kronenberga, którzy są pracownikami @Citi oraz @Citi Handlowy. To była bardzo owocna wizyta! Dzięki zaangażowaniu Wolontariuszy udało się zbudować nowy „przyrząd do ćwiczeń” dla kóz, uporządkować przestrzeń dla piesków, koni, osiołków i kucyków ❤️ 🐴🐶🐰🐐 . Liderem tego projektu była Katarzyna Grażyna która go zorganizowała i przeprowadziła całą inicjatywę.
Wszyscy pracowali w pocie czoła, dzieląc jednak swój czas tak, aby zapewnić wspaniałe towarzystwo naszym fundacyjnym zwierzakom 🥰 .
W najbliższych dniach trafi do nas również karma dla koni, osiołków oraz królików. Wolontariusze pamiętali także o fundacyjnych kotkach😺, które wkrótce otrzymają nowe legowiska i półki ścienne – posłużą one do budowy „kociostrady”. Gdy już wszystkie prezenty do nas dotrą nie omieszkamy się pochwalić ❤️.
Jesteśmy bardzo wdzięczne wszystkim Uczestnikom tego projektu 💞 Wasza pomoc przyczyniła się do poprawy warunków naszych zwierząt oraz upiększenia ich codziennego otoczenia. Zwierzaki miały szansę „spełniać” się towarzysko i czuły się wyjątkowo „dopieszczone” 😻. A wkrótce otrzymają zapas karmy 🙏🥰.
Z całego serca Wam dziękujemy! ❤️❤️❤️#podziękowania #Citi #CitiHandlowy #FundacjaCiti #CitiVolunteers Fundacja Kraina Zwierząt
Kategorie: Aktualności