Kochani, pragniemy się z Wami podzielić naszym ogromnym szczęściem – aukcja charytatywna w Artinfo.pl na rzecz wykupu gospodarstwa, w którym znajduje się nasz Dom dla Zwierząt zakończyła się wspaniałym wynikiem – 111.000 zł!!!! 🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳Ta kwota zostanie pomniejszona o prowizję dla domu aukcyjnego, ale jej wysokość jest tak wielka, że uda nam się sfinalizować zakup gospodarstwa. Jesteśmy zupełnie oszołomione i brak nam słów, żeby wyrazić radość! Z całego serca pragniemy podziękować wszystkim Artystom, Kolekcjonerom oraz Właścicielom galerii, którzy przekazali dzieła sztuki oraz Osobom, które brały udział w licytacjach, a także Właścicielowi domu aukcyjnego, który mimo napiętych terminów, zechciał się podjąć tej aukcji.
Najgorętsze słowa wdzięczności kierujemy do pomysłodawczyń i organizatorek tej aukcji. To dzięki Dominice i Ewie, nasze marzenia są bliskie spełnienia, a przyszłość podopiecznych Fundacji nabiera optymistycznych barw. W tej chwili środki zadeklarowane przez kupujących za wylicytowane dzieła wpływają jeszcze na konto domu aukcyjnego, ale właścicielka gospodarstwa zapewniła, że będzie czekać spokojnie na zakończenie wszystkich formalności i sfinalizowanie czynności prawnych, które z powodu COVID wymagają niestety dłuższych terminów.
A nasze zwierzaki już wiedzą, że dzięki wspaniałym, pełnym talentu Twórcom oraz Darczyńcom o wielkich sercach już wkrótce będą mogły spokojnie spać u siebie.
Zbiórkę założoną na portalu RatujemyZwierzaki
zostawiamy otwartą, ponieważ potrzebne będą jeszcze środki na przeprowadzenie czynności prawno – notarialnych. Ewentualna nadwyżka środków zostanie przeznaczona na wykonanie koniecznych prac remontowych w naszym azylu.
Kochani jeszcze raz gorąco Wam dziękujemy❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ !
Kategorie: Aktualności